• Обновено
2 Начин Миленичиња Куче Железо Жица Спојка Поводник Без Метежот Одење Двојно Доведе Leashes За Две Мали Кучиња Црна Црвени, Сини Бои

2 Начин Миленичиња Куче Железо Жица Спојка Поводник Без Метежот Одење Двојно Доведе Leashes За Две Мали Кучиња Црна

DEN 359.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
5m, 3m, 10m
Тип:
Кучиња
Материјал:
Железо
Шема:
Цврста
Функција:
Отцепување
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Бренд Име:
Bogocover
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Име на производ:
куче поводник
Тип На Објект:
2 начин Куче Поводник
Други:
OEM/ODM
Материјал:
Железо, ПВЦ
боја:
Црна, Црвена, сина
Големина:
3m, 5cm, 10cm
Функција:
поводник за куче
Тип:
куче поводник

Купувачи како што избираат