• Обновено
Нов стил гума дното бебе сандали Мода tassel Новородено бебе чевли moccasins Nonslip првиот пешаци за 0-18 МИЛИОНИ

Нов стил гума дното бебе сандали Мода tassel Новородено бебе чевли moccasins Nonslip првиот пешаци за 0-18 МИЛИОНИ

DEN 112.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
ROMIRUS
Пол:
Бебе Девојка
Одделот За Името:
бебе сандали
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Стил:
Fringe
Бои:
како фото
Големина:
11-13 CM

Купувачи како што избираат