• Обновено
Лофт Индустриски Склад Кафез Pendant Светлина E27 Американски Гроздобер Pendant Светилка за Ресторан/Спална соба Дома Декорација

Лофт Индустриски Склад Кафез Pendant Светлина E27 Американски Гроздобер Pendant Светилка за Ресторан/Спална соба Дома

DEN 697.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
ДД-13
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Бренд Име:
LFWEIYK
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CCC,FCC,CE
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 години
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Црна
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Материјал:
Железо
Боја:
црна/Зафати злато
Големина:
13.5*23.5 CM
се применуваат:
Салон Студија Господар Спална соба други спални соби Хотел Сала Хотел Соба
Напон:
AC90-260V
светилка носителот:
E27
Пакет:
Со мало поле

Купувачи како што избираат