• Обновено
Висок квалитет на Компатибилен проектор светилка DT00181 за CP-S833

Висок квалитет на Компатибилен проектор светилка DT00181 за CP-S833

DEN 2400.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
DT00181
SKU:
DT00181
База Тип:
uhp
Употреба:
бизнис образование дома
Гаранција:
120 дена
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Траење на живот:
2000-3000HRS
Одговара за:
CP-S833
оригиналниот:
Кина
Преносни:
Yes

Купувачи како што избираат