• Обновено
bls-чудо панк мода накит додатоци Трендовски Мулти-слој месечината pendant со Torques Ѓердан убав подарок за љубител N559

bls-чудо панк мода накит додатоци Трендовски Мулти-слој месечината pendant со Torques Ѓердан убав подарок за љубител

DEN 85.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Torques
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
bls-чудо
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
N559
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.5 cm
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат