• Обновено
Најниска Цена DIY Дијамант Сликарство Ангел Бакнување Слики на Rhinestones кристали мозаик везови крстот бод комплет декорација

Најниска Цена DIY Дијамант Сликарство Ангел Бакнување Слики на Rhinestones кристали мозаик везови крстот бод комплет

DEN 296.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 38x50cm, 46x60cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Форма:
Две-слика Комбинација
Број на Бои:
30-45
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Употреба:
Дома декорација
Тема:
Ангел Бакнување Слики
Сликарство:
ѕидот налепница

Купувачи како што избираат