• Обновено
Злато Сребро Животинско Бамби Нежно Midi Прстени промет на Големо со бесплатен превозот

Злато Сребро Животинско Бамби Нежно Midi Прстени промет на Големо со бесплатен превозот

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
wjzb
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат