• Обновено
Бесплатен превозот оригинални за HP5000 5100 Рака Замав Опрема RF5-2409-000CN RF5-2409 RF5-2409-000 на продажба

Бесплатен превозот оригинални за HP5000 5100 Рака Замав Опрема RF5-2409-000CN RF5-2409 RF5-2409-000 на продажба

DEN 348.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Други
Број На Модел На:
5000 5100
Бренд Име:
TENGYUAN
Тип:
Други
Име на производ:
Арм Замав Опрема
P/N:
RF5-2409-000CN RF5-2409 RF5-2409-000
квалитет:
90% нови оригинални ,што се користи
Мин. цел:
1
користат за:
5000/5100
Пакет:
Неутрален Пакување

Купувачи како што избираат