• Обновено
(Мин Order1)8мм Нови Црвени Турција камен монистра мрачно лабава монистра 15 изработка на Накит дизајн трговија на големо

(Мин Order1)8мм Нови Црвени Турција камен монистра мрачно лабава монистра 15 изработка на Накит дизајн трговија на

DEN 374.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
15Inch
Објектот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.1
Број На Модел На:
ZS0207
Бренд Име:
WUBIANLU

Купувачи како што избираат