• Обновено
MasterFire 10PACK/МНОГУ Сосема Нов Ni-МЗ АА 2.4 V 1800mAh Ni МЗ Cordless Телефон Батеријата Полнење Батерии Пакет Со Приклучоци

MasterFire 10PACK/МНОГУ Сосема Нов Ni-МЗ АА 2.4 V 1800mAh Ni МЗ Cordless Телефон Батеријата Полнење Батерии Пакет

DEN 1320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
АА 2.4 V
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
MasterFire
Големина:
AA
Тип:
NI-МЗ
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат