• Обновено
Бесплатен Превозот!!Сина медитерански плоштад фрли перница/almofadas случај,класичната модерна европска морски перница покрие дома decore

Бесплатен Превозот!!Сина медитерански плоштад фрли перница/almofadas случај,класичната модерна европска морски перница

DEN 318.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
45x45cm, 53x53cm, 60x60cm, 30x50cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Жакард
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
sgw150720
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад

Купувачи како што избираат