• Обновено
Реплика објект Американски Стил Гроздобер Птичји кафез сјај кристал лустерот гроздобер ретро осветлување боја може да се прилагоди Сјај

Реплика објект Американски Стил Гроздобер Птичји кафез сјај кристал лустерот гроздобер ретро осветлување боја може

DEN 11759.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
Црна S, Црна M, Црна L, 'Рѓа железо S,' Рѓа железо M, Рѓа железо L
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
S
Број на извори на светлина:
5
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
P0079
Бренд Име:
ZPLUS
Напон:
110V-220V

Купувачи како што избираат