• Обновено
пролет и лето СТП кожа принцеза чевли женски дете сандали исечок дете единствен чевли дише занитвам т чевли

пролет и лето СТП кожа принцеза чевли женски дете сандали исечок дете единствен чевли дише занитвам т чевли

DEN 266.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 5.5, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
11T,18 МИЛИОНИ,10T,7T,9T,5T,4T,6T,8T,24M,3T
Пета Тип:
Станот со
Кожа Стил:
Мека Кожа
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
ULKNN
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пол:
Девојки
Горниот Материјал:
кожа
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Форма:
Fretwork Потпетици
Декорација:
Заковки
Обвивка Материјал:
PU
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Сезоната:
Пролет/Есен

Купувачи како што избираат