• Обновено
Година Топла Греење Jade Перница Душек Природни Турмалин Мат Физикална Терапија Мат Кореја Загрева Душек 0.7X1.6M Бесплатен Превозот

Година Топла Греење Jade Перница Душек Природни Турмалин Мат Физикална Терапија Мат Кореја Загрева Душек 0.7X1.6M

DEN 10200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-44
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
10KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
70cmX160cm

Купувачи како што избираат