• Обновено
10PCS/многу Модни најновите модни компас прстени за жените промет на Големо со Бесплатен превозот

10PCS/многу Модни најновите модни компас прстени за жените промет на Големо со Бесплатен превозот

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
L1731810
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wjzb
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
6mm

Купувачи како што избираат