• Обновено
До 2015 EV TR90 Рамка за Жени Мажи Луксузен дизајн на Метални легури Леопард Желка боја Наочари Рамка armacoes oculos grau 0883

До 2015 EV TR90 Рамка за Жени Мажи Луксузен дизајн на Метални легури Леопард Желка боја Наочари Рамка armacoes oculos

DEN 388.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
EV
Број На Модел На:
EV0883
Eyewear Додатоци:
Рамки
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Употреба:
Машки оптички очила рамка
За:
Читање гледа состанок возење учење и играње
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Големина:
52mm-20mm-141mm
Стил:
fashion & антички стил
Материјал:
TR90&метални алуминиумски материјал
Функција:
може да ја промените да myopia леќа

Купувачи како што избираат