• Обновено
Жаба Пеперутка 70x40cm Дијамантски Крст Бод Комплет DIY сликарство дома декорација дијамант разубавувањето на везови цртање занаети

Жаба Пеперутка 70x40cm Дијамантски Крст Бод Комплет DIY сликарство дома декорација дијамант разубавувањето на везови

DEN 496.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Рамка:
No
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Употреба:
Слики
Број на Бои:
1-30
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Големина:
70x40cm

Купувачи како што избираат