• Обновено
5/8 инчи (16mm) солидна grosgrain лента за коса врски 196 бои

5/8 инчи (16mm) солидна grosgrain лента за коса врски 196 бои

DEN 175.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
5/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
275~327
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
AMORYHEART
Тип На Производ:
Панделки
Големина 1:
5/8,5/8 инчи,16 mm,1.6 см
Боја 1:
Вино,Темноцрвена,Слива,Сенка Виолетова,Сина Пареа,Светло Сина,Bluebell
Бојата 2:
Сини Топаз,Сина Магла,Кристална,Аква,Магливата Тиркизна
Боја 3:
Океанот Сина,Јарец,Минерални Мраз,Живописни Сина,Метил Сина,Егејска Сина

Купувачи како што избираат