• Обновено
Рагби Везови печ 2.1широк /Applique мотив/Декоративни Закрпи/DIY

Рагби Везови печ 2.1широк /Applique мотив/Декоративни Закрпи/DIY

DEN 264.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
2.1 wide X 1.8 high
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
JLA005427
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
2.1 wide X 1.8 high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
JLA005427
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат