• Обновено
бесплатен превозот ѕид уметност декорација слика класичната Митологија градење на нафта сликарство платно отпечатоци печатени на платно

бесплатен превозот ѕид уметност декорација слика класичната Митологија градење на нафта сликарство платно отпечатоци

DEN 248.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
ОД-20948

Купувачи како што избираат