• Обновено
Добар Квалитет! Природни Jade Мат Турмалин Топлина Перница Тело Здравствена Заштита Подлога Ac220V 150x50cm,Бесплатен превозот

Добар Квалитет! Природни Jade Мат Турмалин Топлина Перница Тело Здравствена Заштита Подлога Ac220V 150x50cm,Бесплатен

DEN 7416.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-46
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
6KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
50cmX150cm

Купувачи како што избираат