• Обновено
1 BUC Силикони рерна Изолирани mitts кујна, микробранова печка силикони печење ракавици Кујна Алатка D823

1 BUC Силикони рерна Изолирани mitts кујна, микробранова печка силикони печење ракавици Кујна Алатка D823

DEN 118.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
D823
Употреба:
фурна
Стил:
Чиста Боја
дизајн:
Топлинска изолација

Купувачи како што избираат