• Обновено
2 парчиња Гума Сунѓерот Гуми Rim Тркала Пневматици 150mm*80mm Хексагонални Адаптер 17mm За РК Далечински Управувач Автомобил 1/8 Nitro Камион HSP HPI Baja

2 парчиња Гума Сунѓерот Гуми Rim Тркала Пневматици 150mm*80mm Хексагонални Адаптер 17mm За РК Далечински Управувач

DEN 307.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Број На Модел На:
810007
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Гума
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми

Купувачи како што избираат