• Обновено
Пен Диск 32GB Дијамант Кармин Накит Usb Флеш Диск 128GB USB 64GB Memory Stick Флеш Картичка Диск Копче 1TB 2TB Creativo Подарок

Пен Диск 32GB Дијамант Кармин Накит Usb Флеш Диск 128GB USB 64GB Memory Stick Флеш Картичка Диск Копче 1TB 2TB Creativo

DEN 149.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
боја:
Skyblue, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Сребро.
Бренд Име:
Lalakie
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
производ тежина:
25g
Тип На Производ:
Нормално
Стил:
Животно,Шише/Може,Нараквица,Куршум,Автомобил Копчето Картичка,Прст,Гитара,Lanyard,Ѓердан,Пенкало,Правоаголник,Робот,Стап
Број На Модел На:
пен диск 32gb
Материјал:
Кристално
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
пен диск 32gb
реалниот Капацитет на:
Yes
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Објектот:
пен диск 32gb
Место на Потекло:
Шенжен,GuangDong,Кина

Купувачи како што избираат