• Обновено
година Нови Ѕиден Часовник 3d Акрилик Огледало Часовници Reloj Де Споредено Кварц Види Horloge Дома Дневна Соба Модерна Diy Ѕид Налепници

година Нови Ѕиден Часовник 3d Акрилик Огледало Часовници Reloj Де Споредено Кварц Види Horloge Дома Дневна Соба

DEN 359.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Лист Големина:
27inch, 37inch, 47inch
Тип:
Ѕидни Часовници
Комбинација:
Мулти-парче сет
Број На Модел На:
12S022
Стил:
Краток
Дијаметар:
120cm
Бренд Име:
joid'art
Motivity Тип:
Кварц
Материјал:
Акрилик
Обликот:
Геометриски
Тежина:
280g
Должина:
1200mm
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Шема:
Уште живот
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Ширина:
120cm
Применливи Сместување:
дневна соба
Тело Материјал:
метал+акрилик
Функција:
акрилик огледало
Часовникот Стил:
Големи метални ѕиден часовник DIY
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба
Цел>=$800:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат