• Обновено
Бесплатен превозот оригинални за HP1600/2600 Трансфер Комплет RM1-1885-000 RM1-1885 година печатач дел на продажба

Бесплатен превозот оригинални за HP1600/2600 Трансфер Комплет RM1-1885-000 RM1-1885 година печатач дел на продажба

DEN 2400.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
1600/2600
боја:
BK
Тип:
Други
Име на производ:
пренос на комплет
P/N:
RM1-1885-000 RM1-1885 ГОДИНА
квалитет:
Нови оригинални
користат за:
HP1600 2600
Мин. цел:
1pcs
Пакет:
Неутрален Пакување

Купувачи како што избираат