• Обновено
Моден сребро Роза врежан крилјакопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D103

Моден сребро Роза врежан крилјакопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Пердув
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
D103
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат