• Обновено
HYTOOS 1.0 mm Топката Дијамант Нокти Вежба Малку 3/32 Ротари Брус Cuticle Чисти Битови За Нокти Вежба Додатоци Помине Мелници-D010D

HYTOOS 1.0 mm Топката Дијамант Нокти Вежба Малку 3/32 Ротари Брус Cuticle Чисти Битови За Нокти Вежба Додатоци Помине

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
hytoos
Големина:
3/32
Број На Модел На:
Ноктите Вежба Малку
Приклучоци Тип:
вежба малку
Количина:
1 buc
Модел Тип:
нокти педикир алатка
категорија ставка:
ноктите accessoires
користат за:
Електрични Помине Вежба Машина
главата големина:
1.0 mm
Име на производ:
дијамант вежба малку
Број На Производ:
D010D-F
Обликот:
Топката

Купувачи како што избираат