• Обновено
[Haotian вегетаријанска] Кинески антички Минг и Кинг бакар врати фиока се справи со антички мебел бакар фитинзи / HTE-010

[Haotian вегетаријанска] Кинески антички Минг и Кинг бакар врати фиока се справи со антички мебел бакар фитинзи /

DEN 1728.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTE-010
Боја Класификација:
Црна месинг бронза
Материјал:
Бакар
Теренот:
Една дупка
Употреба:
Фиока

Купувачи како што избираат