• Обновено
нови оригинални Q7504A Color LaserJet принтер додатоци печатач трансфер на собранието Применливи за HP 4700 4005 CP4005 4730

нови оригинални Q7504A Color LaserJet принтер додатоци печатач трансфер на собранието Применливи за HP 4700 4005

DEN 9600.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
4700 4005 CP4005 4730
боја:
BK
Тип:
Други
Име на производ:
трансфер на собранието
P/N:
Q7504A
квалитет:
Нови оригинални
Мин. цел:
1set
користат за:
4700 4005 CP4005 4730
Пакет:
неутрален пакување,

Купувачи како што избираат