• Обновено
Европски и Американски накит трговија на големо Нова Мода накит прст прстен во собата за жените девојка љубители' подарок

Европски и Американски накит трговија на големо Нова Мода накит прст прстен во собата за жените девојка љубители'

DEN 159.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Сребро Позлатен, Чисто Злато Во Боја
Бренд Име:
wjzb
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат