• Обновено
BoYuTe 20Pcs Круг 12MM 15MM 20MM 25ММ Камео Cabochon База Празно Копчето Фах Рамки Метал Бакар Diy Jewerly Прибор Делови

BoYuTe 20Pcs Круг 12MM 15MM 20MM 25ММ Камео Cabochon База Празно Копчето Фах Рамки Метал Бакар Diy Jewerly Прибор

DEN 74.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
12MM Blank, 15MM Blank, 20MM Blank, 25MM Blank
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Тежина:
1.5g
Број На Модел На:
cl2502
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Производ Карактеристики:
Круна на работ
Објектот:
cabochon
Големина:
12,15,20,25mm blanks
Technic :
Висат позлатен, имајте боја долго
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping, ве молиме контактирајте со нас за детали

Купувачи како што избираат