• Обновено
Бесплатен Превозот RM1-6319-Филм нов висок квалитет laser jet за HP P3015 P3015DN Fuser Филм Ракав печатач дел на продажба

Бесплатен Превозот RM1-6319-Филм нов висок квалитет laser jet за HP P3015 P3015DN Fuser Филм Ракав печатач дел на

DEN 1200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
P3015/P3015DN
боја:
Темно Сива Боја
Тип:
Други
Име на производ:
fuser филм ракав
P/N:
RM1-6319-Филм
квалитет:
компатибилен нови ,ОЕМ
Мин. цел:
10pcs
користат за:
P3015 P3015DN
Пакет:
Неутрален Пакување

Купувачи како што избираат