• Обновено
Хематит монистра крстот rosary ѓердан католичката rosary исус верски крстот pendant ѓердан

Хематит монистра крстот rosary ѓердан католичката rosary исус верски крстот pendant ѓердан

DEN 360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Црна
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
3*2.3 СМ
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
крстот дрвени Ѓердан
Бренд Име:
Ysawena
Тип:
хематит rosary ѓердан
Тежина:
35g
боја:
Црна
време на испорака:
5 дена
плаќање:
Т/T,Western Union,Зачувам
Примерок време:
5-10 дена
Политика На Враќање:
прифатете
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL,Fedex,UPS-от,Кина пост воздух mail,Epacket

Купувачи како што избираат