• Обновено
Рачно Изработени Leaf Сребрена Свадба Додатоци За Коса, Игли 3 Парчиња Кристал Свадба Тиара Бисер Накит Жените Headpiece

Рачно Изработени Leaf Сребрена Свадба Додатоци За Коса, Игли 3 Парчиња Кристал Свадба Тиара Бисер Накит Жените Headpiece

DEN 357.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
jonnafe
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
HP022
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Шноли

Купувачи како што избираат