• Обновено
Слободен испорака 4x Независни дизајн на брендот Dsservo RDS3115 Метал опрема дигитален серво Робот серво arduino Робот DIY 15kg.cm

Слободен испорака 4x Независни дизајн на брендот Dsservo RDS3115 Метал опрема дигитален серво Робот серво arduino

DEN 897.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
контрола агол 180deg, контрола на аголот 270deg
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ds
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Servos
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Материјал:
Метал
Технички параметри:
KV1100
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Број На Модел На:
RDS3115

Купувачи како што избираат