• Обновено
Бесплатен превозот 2 парчиња/Многу оригинални нови Греење елемент за HP4250 4350 RM1-1083-Топлина 220V RM1-1082-Топлина 110V на продажба

Бесплатен превозот 2 парчиња/Многу оригинални нови Греење елемент за HP4250 4350 RM1-1083-Топлина 220V RM1-1082-Топлина

DEN 1152.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
Светло Црна
Број На Модел На:
4250/4350
Тип:
Други

Купувачи како што избираат