• Обновено
JEXXI Фабрика Цена Убава Tassel 925 Sterling Silver ЖЕНИТЕ се Откажат Earring Висок Квалитет на Модата Класичен Накит

JEXXI Фабрика Цена Убава Tassel 925 Sterling Silver ЖЕНИТЕ се Откажат Earring Висок Квалитет на Модата Класичен Накит

DEN 97.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YE09
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат