• Обновено
[Haotian вегетаријанска] антички бакар фитинзи бакар месинг зглоб зглоб плакарот HTF-105

[Haotian вегетаријанска] антички бакар фитинзи бакар месинг зглоб зглоб плакарот HTF-105

DEN 1003.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTF-105
Материјал:
Бакар
Дебелина:
1.5 mm
Големина:
High 9cm, total width 6cm

Купувачи како што избираат