• Обновено
Жените Есен и зима Висока јака џемпер 2017 Нов одмор Тенок волна Поврзана џемпер Грб Буквар кошула женски

Жените Есен и зима Висока јака џемпер 2017 Нов одмор Тенок волна Поврзана џемпер Грб Буквар кошула женски

DEN 564.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Материјал:
Акрилик,Модални,Rayon,Волна
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
s26
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
XUANMAY
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
најлон мешавина
Јака:
Turtleneck
Декорација:
Никој
Дизајн тип:
Жените круг вратот pullover
Популарната елементи:
Компјутер жакард сплетам
Носат опсег:
Од 18 до 35 години
Соодветна тежина:
45 кг да 72kg
Погоден Висина:
150cm да 170cm
Носи сезоната:
Есен
Место на Потекло:
од Кина
Волна:
Крупни Волна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат