• Обновено
Брзо пристигнување KYORITSU 2433R Дигитални Истекување Менгеме Метар со Вистински RMS MAX AC400A D Resolution0.01mA

Брзо пристигнување KYORITSU 2433R Дигитални Истекување Менгеме Метар со Вистински RMS MAX AC400A D Resolution0.01mA

DEN 15120.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
2433R
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Мерење На Струја Опсег:
40mA / 400mA / 400A
Мерење На Напон Спектар:
600V
Температурата На Работа:
Нормално
Димензии:
185(L) X81(W) X32(D)mm
Тежина:
1KG

Купувачи како што избираат