• Обновено
10Pcs трговија на Големо Bowknot Безбедност Brooch Иглички Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Брошеви

10Pcs трговија на Големо Bowknot Безбедност Brooch Иглички Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Брошеви

DEN 50.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
cl6569
боја:
античкиот бронза
Bowknot големина:
20mm
Објектот:
Brooch Иглички

Купувачи како што избираат