• Обновено
13pc совршен canbus грешка слободни за Фолксваген CC LED светилка Внатрешни работи Светлина Комплет пакетот (2013+)

13pc совршен canbus грешка слободни за Фолксваген CC LED светилка Внатрешни работи Светлина Комплет пакетот (2013+)

DEN 671.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Објектот Тежина:
0.2kg
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
CC-Година:
2014,2013,2015
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Фолксваген Модел:
CC
Wattage:
1.5-2.5W /bulb
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени јас
Пакет:
мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија светлина
Осветленост Дел Број:
CC внатрешни работи Led пакет
живот време:
50000 часа
Сертификат:
CE, RoHS
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла

Купувачи како што избираат