• Обновено
Бесплатен превозот топла продажба на нови оригинални за HP9000 9040dn 9050dn 9050mfp Страната Fuser -Лево RB2-5958-000 RB2-5958

Бесплатен превозот топла продажба на нови оригинални за HP9000 9040dn 9050dn 9050mfp Страната Fuser -Лево RB2-5958-000

DEN 768.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
9000 9040dn 9050dn 9050mfp
боја:
Други
Тип:
Други
Име на производ:
Прирабница Fuser -Лево
P/N:
RB2-5958-000 RB2-5958
квалитет:
Нови оригинални
Мин. цел:
1pcs
користат за:
HP9000 9040dn 9050dn 9050mfp
Пакет:
Неутрален Пакување

Купувачи како што избираат