• Обновено
10PCS/многу Фабрика висок квалитет мода накит геометриски Хексагонални Надворешниот Прстен промет на Големо со Бесплатен превозот

10PCS/многу Фабрика висок квалитет мода накит геометриски Хексагонални Надворешниот Прстен промет на Големо со Бесплатен

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
wjzb
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат