• Обновено
[Haotian вегетаријанска] антички бакар рачка / сад справи / бакар фитинзи / античкиот тока рака HTD-103

[Haotian вегетаријанска] антички бакар рачка / сад справи / бакар фитинзи / античкиот тока рака HTD-103

DEN 607.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTD-103
Боја Класификација:
Црна месинг бронза
Материјал:
Дувачкиот
Употреба:
Фиока

Купувачи како што избираат