• Обновено
[Haotian вегетаријанска] антички бакар справи / бакар гравирање / антички мебел бакар фитинзи HTD-087

[Haotian вегетаријанска] антички бакар справи / бакар гравирање / антички мебел бакар фитинзи HTD-087

DEN 1800.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTD-087
Боја Класификација:
Цимет
Материјал:
Цинк Легура
Теренот:
Една дупка
Употреба:
Фиока

Купувачи како што избираат