• Обновено
10Pcs 6 Pin 5mm Теренот Завртка Terminal Block Конектор

10Pcs 6 Pin 5mm Теренот Завртка Terminal Block Конектор

DEN 219.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Купувачи како што избираат