• Обновено
[Haotian вегетаријанска] Кинески антички Минг и Кинг мебел бакар фитинзи бакар вратата бакар се справи со 18CM црна

[Haotian вегетаријанска] Кинески антички Минг и Кинг мебел бакар фитинзи бакар вратата бакар се справи со 18CM црна

DEN 1231.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTB-112
Обликот:
Круг
Боја бои:
бакар боја
Материјал:
бакар боја

Купувачи како што избираат