• Обновено
Брзо пристигнување KYORITSU 2434 Дигитални Истекување Менгеме Метар MAX AC100A Resolution0.1mA

Брзо пристигнување KYORITSU 2434 Дигитални Истекување Менгеме Метар MAX AC100A Resolution0.1mA

DEN 5292.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
2434
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Мерење На Струја Опсег:
100A
Мерење На Напон Спектар:
3700V AC за 1 минута
Температурата На Работа:
Нормално
Димензии:
169(L) *75(W) *40(D)mm
Тежина:
1KG

Купувачи како што избираат